ELEGANCKI STYL ŻYCIA

Blog Every Nature

Konkurs Zaprojektuj sukienkę dla Every Nature

12 Komentarzy

Poniżej przedstawiamy regulamin konkursu organizowanego wspólnie z blogerką Vintage Girl. Dokładne informacje o konkursie możecie znaleźć na blogu vintagegirl.blox.pl.

Zapraszamy do udziału w konkursie!

REGULAMIN KONKURSU „ZAPROJEKTUJ SUKIENKĘ DLA EVERY NATURE”

1. Organizator i czas trwania konkursu
1.1. Organizatorem konkursu „Zaprojektuj sukienkę dla Every Nature” jest firma BIZNES DIZAJN Piotr Berliński, Łask, ul. Pogodna 4, właściciel marki Every Nature.
1.2. Konkurs rozpoczyna się 7 lutego 2011 roku i trwać będzie do 13 marca 2011 roku. Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi 15 marca 2011 roku.
1.3. Konkurs składa się z trzech etapów:
a) Nadsyłanie prac konkursowych do 27 lutego 2011 roku
b) Wybór przez Jury pięciu projektów finałowych. Ogłoszenie wyników najpóźniej 7 marca 2011 roku
c) Głosowanie użytkowników Internetu na pięć prac finałowych do 13 marca 2011 roku włącznie.2. Warunki uczestnictwa
2.1. Uczestnikiem Konkursu może być każda osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych.
2.2. Z udziału w Konkursie wyłączeni są pracownicy i współpracownicy Organizatora.
2.3. Uczestnik Konkursu zobowiązany jest do zapoznania się z Regulaminem Konkursu, spełnienia warunków uczestnictwa w Konkursie.
2.4. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zgłoszenia, które nie dotarły do niego z przyczyn od niego niezależnych, m.in. wskutek awarii łączy internetowych czy systemu Uczestnika.
2.5. Udział w Konkursie jest bezpłatny.3. Zasady Konkursu
3.1. Do Konkursu mogą być zgłaszane tylko projekty sukienek wykonane osobiście przez Uczestnika, do których przysługują Uczestnikowi nieograniczone prawa autorskie.
3.2. Projekt sukienki powinien spełniać wymagania zgodne z profilem marki Every Nature – odzieży damskiej, eleganckiej, klasycznej, biznesowej. Sukienka powinna mieć charakter całodziennego stroju odpowiedniego na formalne spotkanie i nieoficjalne okazje.
3.3. Prace konkursowe muszą spełniać następujące wymagania techniczne:
a) Rysunek przodu sukienki
b) Rysunek tyłu sukienki
c) Informacje charakteryzujące projekt m.in. sugerowany kolor sukienki, rodzaj tkaniny
d) Krótki opis projektu.
3.4. Zgłoszenie projektu do Konkursu jest równoznaczne z oświadczeniem Uczestnika, że przysługują mu nieograniczone autorskie prawa do tych projektów i że ponosi on wszelką odpowiedzialność za złamanie tych praw.
3.5. Zgłoszenie projektów do Konkursu jest równoznaczne z udzieleniem przez Uczestnika zgody na prezentowanie zgłoszonych projektów na stronach internetowych należących do Organizatora, w tym WWW, profil Facebook, blog.

4. Rozstrzygnięcie konkursu i nagrody
4.1. Nadesłane prace konkursowe ocenia Jury powołane przez Organizatora, w skład którego wchodzą przedstawiciele Every Nature oraz Współorganizator konkursu- Vintage Girl (blogerka).
4.2. Jury wybiera pięć finałowych prac konkursowych.
4.3. Trzy zwycięskie prace zostaną wyłonione w drodze głosowania przeprowadzonego w Internecie.
4.4. Nagrody przyznane zostaną za:
a) I miejsce w konkursie
b) II miejsce w konkursie
c) III miejsce w konkursie
4.5. Nagrodami w konkursie ufundowanymi przez Organizatora są:
I miejsce – bon o wartości 150 PLN do zrealizowania w sklepie internetowym Every Nature
II miejsce – bon o wartości 100 PLN do zrealizowania w sklepie internetowym Every Nature
III miejsce – bon o wartości 50 PLN do zrealizowania w sklepie internetowym Every Nature
4.6. Nagrody w Konkursie w postaci bonu na daną kwotę nie można zamienić na inną nagrodę, ani na ekwiwalent pieniężny.
4.7. Zwycięski projekt sukienki zostanie wprowadzony do produkcji i sprzedaży w ofercie Every Nature.

5. Prawa autorskie
5.1. Uczestnik upoważnia nieodpłatnie Organizatora do korzystania w dowolnym celu w zakresie wszystkich pól eksploatacji obejmujących między innymi:
a) wprowadzenie do sprzedaży produktu wykonanego według projektu nadesłanego przez Uczestnika jako pracę konkursową.
b) wykorzystanie do celów marketingowych i/lub promocji, w tym reklamy, sponsoringu, product placement, public relations, promocji sprzedaży przez Organizatora.
c) dokonywanie opracowań projektów, w tym prawo dokonywania obróbki komputerowej oraz wprowadzania zmian i modyfikacji zdjęć.
5.2. Uczestnik wyraża zgodę na publikowanie i rozpowszechnianie następujących danych: imię, nazwisko i/lub pseudonim/Nick w celach marketingowych przez Organizatora (np. wprowadzenie sukienki do produkcji i sprzedaży, podawanie informacji o autorze/autorce projektu)
5.3. Uczestnik zrzeka się jakiegokolwiek wynagrodzenia za korzystanie ze zdjęć zgodnie z niniejszym Regulaminem, w tym w szczególności wynagrodzenia za rozpowszechnianie projektów na stronie internetowej oraz inne przypadki publicznego udostępniania projektów.

 

Komentarzy 12

Subscribe to comments with RSS.

 1. Chętnie wzięłabym udział konkursie, jednak w regulaminie jest punkt o całkowitym zrzeczeniu się praw autorskich na rzecz Organizatora oraz „Uczestnik upoważnia nieodpłatnie Organizatora do korzystania [z projektu] w dowolnym celu w zakresie wszystkich pól eksploatacji”. Czy dobrze rozumiem, że:
  1. po pierwsze żadna z nadesłanych prac nie będzie mogła być wykorzystana przez autora we własnych portfolio, ponieważ w momencie wysłania pracy, autor traci prawa autorskie?
  2. po drugie każda praca, nawet ta nie wyróżniona w żaden sposób, będzie mogła być wykorzystana w dowolnym celu przez organizatora, czyli każdy nadesłany pomysł będzie mógł być dowolnie modyfikowany i sprzedawany?

  Ala

  9 lutego 2011 at 11:51

 2. Witamy, zachęcamy i zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie 🙂
  Odnośnie pytania 1: Każda praca autorska może być wykorzystywana w protfolio autora projektu jednak z zaznaczeniem, że dana kreacja zaprojektowana została dla marki Every Nature w ramach organizowanego przez markę konkursu.
  Odnośnie pytania 2: regulamin tak właśnie interpretuje nadsyłane prace – mogą być one wyprodukowane za zgodą autorki projektu, oznacza to, że autor projektu nie będzie pobierał żadnych opłat za wprowadzenie do oferty sukienki i jej promocję, ale projekt zawsze będzie podpisywany/sygnowany nazwiskiem autorki, a szczegóły produkcji konsultowane z autorką danego projektu. Założeniem konkursu jest jednak wprowadzenie do produkcji i sprzedaży zwycięskiego projektu sukienki dla Every Nature.

  everynature

  9 lutego 2011 at 15:46

 3. Dziękuję za odpowiedź, nie było to dla mnie jasne. Teraz regulamin brzmi bardziej zachęcająco. Taki projekt w rysunkowym portfolio może wyglądać ciekawie, szczególnie jeśli ktoś dopiero uczy się i nie ma tych prac za wiele 🙂

  Ala

  10 lutego 2011 at 21:43

 4. 🙂

  everynature

  11 lutego 2011 at 14:44

  • Jestem zainteresowana tym konkursem:) Mam tylko pytanie o ilość możliwych do wysłania projektów. Tzn czy moge wysłać więcej niż jeden projekt?

   Anonim

   17 lutego 2011 at 00:02

 5. Witamy serdecznie,
  można zgłosić więcej niż jeden projekt. Zapraszamy do udziału w konkursie i czekamy na prace 🙂

  everynature

  17 lutego 2011 at 09:12

 6. Czy prace mozna nadsyłać do 27 włącznie ??

  d-katerina@wp.pl

  25 lutego 2011 at 13:58

 7. tak, 27 lutego do końca dnia można jeszcze nadsyłać prace, tak więc zapraszamy 🙂

  everynature

  25 lutego 2011 at 14:02

 8. Czy zwycięży ten projekt ktory zdobędzie najwięcej głosów ? Wiadomo jak to jest z internetowym głosowaniem – kto ma więcej mozliwości ma więcej głosów. Szkoda 😦 ale tak czy tak mam już 4 gotowe projekty muszę je tylko podrasowac 😉

  Anonim

  26 lutego 2011 at 08:09

  • Z pięciu projektów wybranych przez jury, projekt zwycięski będa juz wybierać internauci 🙂

   everynature

   28 lutego 2011 at 10:15

 9. Kiedy pojawią się wyniki? 🙂 I czy ta piątka, która zostanie przez Was wybrana, zostanie poinformowana o wyborze mailowo ?

  ...:)

  7 marca 2011 at 10:37

  • Wyniki pierwszego etapu zostały właśnie opublikowane na naszym blogu, finalistki równiez zostana poinformowane mailowo. Zapraszamy do głosowania!

   everynature

   7 marca 2011 at 11:09


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com.Wyloguj / Zmień )

Komentujesz korzystając z konta Twitter.Wyloguj / Zmień )

Komentujesz korzystając z konta Facebook.Wyloguj / Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: