ELEGANCKI STYL ŻYCIA

Blog Every Nature

Posts Tagged ‘sukienka

Len=hit?

leave a comment »

Po pierwsze jest naturalny! Po drugie lekki, zwiewny i niezobowiązujący. Po trzecie pomaga przetrwać najwyższe temperatury! To już wystarczające powody, by mieć go w szafie. Poza tym jest gwarantem najlepszego stylu, pewnikiem każdej kolekcji i najnowszych trendów. Lniany strój, bo o nim mowa, to zawsze panujący i modnie pognieciony król sezonu. Każdego roku jest numerem jeden. Panuje na wybiegach nieprzerwanie i w każdej wiosenno-letniej kolekcji jest w ścisłej czołówce obowiązujących trendów. Pamiętajmy też że projektanci i styliści dają zielone światło dla gniotącego się lnu. W letnie upały lekkość i przewiewność materiału to warunek konieczny, a gniecenie się jest zwyczajnie sexy. Tak więc – niech len zagości w naszych szafach!

Written by everynature

14 Maj 2010 at 12:13

Majowe okazje

leave a comment »

Miesiąc słońca, kwiatów i ciepłego wiatru. Atmosfera wiosennej majowej sielanki nie pozwala jednak odpoczywać. To właśnie w maju egzaminy maturalne wymuszają mundurkowy styl, przyjęcia komunijne obowiązujący kanon elegancji. Choć zazwyczaj nie przyznajemy się do takich dylematów, dobranie stroju odpowiednio do okazji często stanowi nie lada wyzwanie. Czy wiesz, czym się kierować przy komponowaniu stroju na taką okazję? Powiedz nam co wybierasz.

Rewia mody, czyli bogactwo sukien i dodatków, świat widziany przez szyfony i koronki

Wyszukana asceza – klasycznie i stylowo, czyli wykwintnie, ale prosto.

Luz kontrolowany to wiosenne sukienki od pudrowego różu, będącego hitem sezonu, przez malinową czerwień po głęboki turkus czy wzory kwiatowe.

Written by everynature

5 Maj 2010 at 14:33

Rozszyfruj M.A.J.

leave a comment »

Wiosenna sukienka również może być zaszyfrowana. Tajemniczy kod, będący kombinacją wzoru, fasonu i koloru, to w skrócie M.A.J.

M jak McQueen

Artystyczne wiosenno-letnie koncepcje Alexandra McQueen’a. Projekty dla kobiet odważnych, lubiących futurystyczne i organiczne wzory na sukienkach. Bardzo modne są sukienki z nadrukowanymi elementami kwiatowymi w wersji graffiti, zgeometryzowanej, bliskiej safari oraz kwieciste ornamenty malowane akwarelami, rozmyte i bardziej romantyczne.

A jak Armani

„A” jak Armani, czyli klasyka, elegancja i styl. Pozycja tych cech w tym sezonie jest bardzo silna. Sukienki pozornie niczym się nie wyróżniają, nie są ekstrawaganckie i szokujące. Nie muszą. Funkcją takich kreacji jest tworzyć stylową elegancję poprzez minimalizm i harmonię. Sezon wiosenno-letni obfituje w sukienki w fasonie ołówka, lekko podkreślające talię, zdobione kieszeniami, utrzymane w chłodnej, ale intensywnej kolorystyce neutralnych szarości.

J jak Jean Paul Gaultier

„J” jak Jean Paul Gaultier. Proponuje eksplozję kolorów i odwagę wyrazistych stylizacji. Wiosna w Paryżu to portret kobiety barwnej jak egzotyczny ptak. Kolory zaznaczające swoją obecność to róż pudrowy, głęboki turkus oraz malinowa czerwień. Koloru nie należy się bać, szczególnie wiosną, gdy znakomicie uwydatni opaleniznę, wyrazi osobowość i podkreśli budzącą się do życia przyrodę.

Written by everynature

22 kwietnia 2010 at 12:49

Dzień Czekolady już 12 kwietnia

leave a comment »

Nie każdy wie, że 12 kwietnia obchodzimy Dzień Czekolady. Wbrew pozorom to słodkie święto nie jest dedykowane wyłącznie łasuchom. Może randka, czekoladowy deser i czerwona sukienka to idealna synergia i sposób na spędzenie tego wieczoru?

Dlaczego czerwień? Posiada niezwykle ekspansywną moc. Silnie oddziałuje na nasze doznania. Szczególnie podatni na wysyłane przez nią sygnały są mężczyźni. Kojarzy się z namiętnością
i seksualnością. Jest najgorętszą ze wszystkich barw. Czerwona sukienka, szminka, szpilki to już archetypy kobiecego piękna. Wiedzą o tym doskonale projektanci mody, którzy zapewniają, by ten kolor królował na wybiegach w każdym sezonie. Siła czerwieni jest ponadczasowa. Czerwona suknia jako synonim zmysłowości i witalności jest wpisana w świat mody niczym mała czarna. Zawsze będzie gwarancją elegancji zarówno w wersji prostej, klasycznej, jak i bardziej spektakularnej, wieczorowej.

Bez wątpienia czerwona sukienka działa jak afrodyzjak i potrafi oczarować każdego mężczyznę. Jest odpowiednia choćby na randkę w Dzień Czekolady, by kusić mężczyzn dwukrotnie mocniej – atmosferą czekoladowych afrodyzjaków oraz pięknem czerwieni.

Czerwona sukienka Every Nature

Written by everynature

8 kwietnia 2010 at 15:30

Napisane w Główna

Tagged with , , , , ,