ELEGANCKI STYL ŻYCIA

Blog Every Nature

Posts Tagged ‘modne dodatki

Every Nature rozdaje prezenty!

leave a comment »

Dzień stylowej babci

leave a comment »

Współczesna babcia jest aktywną kobietą, uprawia sport, dba o siebie i zdrowo się odżywia. Śledzi najmodniejsze trendy, surfując w Internecie. Z wdziękiem prezentuje się w zmysłowej czerwieni od Valentino, w angielskim kostiumie czy sportowym dresie i adidasach.

Współczesna babcia jest kobietą świadomą swojego piękna i dbającą o wygląd. To prawdziwa elegantka, która lubi wędrować po butikach w galerii handlowej. Często babcie możemy nazwać ikonami mody, uważnie śledzącymi najnowsze trendy. Starannie dobierają poszczególne części garderoby, tworząc oryginalne stylizacje. Śmiało zestawiają różne kolory i fasony. Starsza pani nie jest już jedynie babcią w bujanym fotelu i haftowanym fartuszku. To dojrzała i modna kobieta o wielu twarzach. Często najmodniejsze wzory swoich strojów wyszukuje, surfując w Internecie, a zakupy online nie są dla niej żadną tajemnicą. A wieczorem? Na parkiecie jest gwiazdą. Dumnie prezentuje się w tańcu, sprawnie wykonując poszczególne przejścia, figury i kroki. Oto współczesna babcia, tańcząca dostojne tango. Nowoczesna babcia w odważnej stylizacji ze zmysłową czerwoną sukienką w roli głównej prezentuje się niczym Daphne Selfe (najstarsza modelka na świecie) na wybiegu u Dolce&Gabbany. Wieczorny kurs tańca to tylko regeneracja sił na realizację kolejnych pomysłów i zabawę z kochanymi wnuczkami.

 

Kolejne sylwestrowe propozycje

leave a comment »

Do Sylwestra zostało coraz mniej czasu… Every Nature podsyła Wam kolejne propozycje stylizacji sylwestrowych 🙂

Sylwestrowe propozycje od Every Nature

leave a comment »

Sylwestrowa Noc zbliża się wielkimi krokami, część z Was ma już na pewno przygotowane stroje na tę noc, część ma pomysł, a część pewnie nadal szuka inspiracji. Every Nature specjalnie dla tych niezdecydowanych proponuje dwa zestawienia. Pierwsze to mała czarna bombka ożywiona srebrnymi dodatkami z makijażem w stylu lat 50-tych, natomiast drugie to połaczenie czerwieni i czerni, gorącego i eleganckiego koloru ze sobą w seksownej stylizacji. Która Wam bardziej się podoba? Co Wy założycie na siebie w ten wieczór?