ELEGANCKI STYL ŻYCIA

Blog Every Nature

Posts Tagged ‘konkurs

EVERY NATURE NA WAKACJACH

leave a comment »

Uwaga konkurs! Skomponuj ciekawą stylizację wakacyjną z wybranymi strojami marki Every Nature. Pokaż, gdzie wykorzystałabyś taką stylizację: na wakacyjnej imprezie nad morzem, na plaży, nad jeziorem albo na przechadzce w Paryżu?:-) Kolaż prezentujący poszczególne części garderoby i dodatki może być wzbogacony zdjęciem miejsca, w którym chciałybyście się znaleźć tak ubrane lub fragmentem pocztówki, rysunkiem własnym. Technika dowolna. Autorki trzech najlepszych kompozycji otrzymają dowolnie wybraną bluzkę marki Every Nature. Łączymy przyjemne z pożytecznym. Pokażcie, jak ciekawie nosić stroje EN w różnych sytuacjach i miejscach. Na Wasze prace czekamy do 8 sierpania 2011. Kolaże przesyłajcie na adres konkurs@everynature.pl

Powodzenia i do dzieła!!!

Written by everynature

29 lipca 2011 at 15:17

Napisane w Bez kategorii

Tagged with

Konkurs Gwiazdorskie Stylizacje!

leave a comment »

Every Nature w gwiazdorskiej stylizacji? To proste. Klasyczne i casualowe stroje marki mogą być znakomitą bazą do stworzenia wielu oryginalnych kreacji na wzór gwiazd estrady i wielkiego ekranu.

Biała koszula, męski garnitur, cygaretka i mokasyny – to jeden z najbardziej popularnych portretów Marleny Dietrich, ikony mody lat 30. Jej niepowtarzalnym stylem inspirują się współczesne gwiazdy jak choćby nonszalancki wizerunek sceniczny Madonny z muszką przy kołnierzyku białej koszuli i czarnym cylindrem lub czarno-biały trend w męskim wydaniu u Taylor Swift.

Jednak stroje Every Nature to nie tylko androgeniczny styl i minimalizm. Kobiece sukienki i spódnice podkreślające talię znakomicie wpisują się w stylizacje gwiazdy kultowego „Śniadania u Tiffaniego”, prezentując niezapomnianą dziewczęcość i urok Audrey Hepburn. Dzisiaj popularne zestawienie – rozkloszowana czarna sukienka i perły – w różnych odsłonach króluje na czerwonym dywanie świata fashion i show biznesu.

Styl gwiazd estrady i dużego ekranu, zarówno współczesnych aktorek i piosenkarek, jak i ikon mody z dawnych lat, jest niezwykle barwny. Dlatego proponujemy konkurs „Gwiazdorskie stylizacje z Every Nature”! Zadaniem konkursowym jest stworzenie stylizacji w formie kolażu z wybranych strojem marki Every Nature w roli głównej. Stylizacja powinna być zestawieniem poszczególnych części garderoby i dodatków na wzór kreacji wybranej gwiazdy. Najlepiej dołączyć do kolażu zdjęcie piosenkarki, aktorki lub modelki, które stanowiło inspirację. Liczy się kreatywność i dobra zabawa 🙂

Zdjęcia Every Nature do wykorzystania w stylizacjach/kolażach można pobrać ze  strony /zdjecia-do-gwiazdorskich-stylizacji/.

Trzy najbardziej oryginalne stylizacje otrzymują nagrody! Do wygrania jeden z trzech wybranych modeli dostępnych w sklepie internetowym Every Nature sklep.everynature.pl

Prace konkursowe prosimy przesyłać na adres mailowy: patrycja.skorzak@everynature.pl

Na Wasze pomysły czekamy do 11 kwietnia 2011 włącznie.

Stwórzcie zbiór gwiazdorskich stylizacji z marką Every Nature. Powodzenia!

Konkurs Zaprojektuj sukienkę dla Every Nature

12 Komentarzy

Poniżej przedstawiamy regulamin konkursu organizowanego wspólnie z blogerką Vintage Girl. Dokładne informacje o konkursie możecie znaleźć na blogu vintagegirl.blox.pl.

Zapraszamy do udziału w konkursie!

REGULAMIN KONKURSU „ZAPROJEKTUJ SUKIENKĘ DLA EVERY NATURE”

1. Organizator i czas trwania konkursu
1.1. Organizatorem konkursu „Zaprojektuj sukienkę dla Every Nature” jest firma BIZNES DIZAJN Piotr Berliński, Łask, ul. Pogodna 4, właściciel marki Every Nature.
1.2. Konkurs rozpoczyna się 7 lutego 2011 roku i trwać będzie do 13 marca 2011 roku. Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi 15 marca 2011 roku.
1.3. Konkurs składa się z trzech etapów:
a) Nadsyłanie prac konkursowych do 27 lutego 2011 roku
b) Wybór przez Jury pięciu projektów finałowych. Ogłoszenie wyników najpóźniej 7 marca 2011 roku
c) Głosowanie użytkowników Internetu na pięć prac finałowych do 13 marca 2011 roku włącznie.2. Warunki uczestnictwa
2.1. Uczestnikiem Konkursu może być każda osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych.
2.2. Z udziału w Konkursie wyłączeni są pracownicy i współpracownicy Organizatora.
2.3. Uczestnik Konkursu zobowiązany jest do zapoznania się z Regulaminem Konkursu, spełnienia warunków uczestnictwa w Konkursie.
2.4. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zgłoszenia, które nie dotarły do niego z przyczyn od niego niezależnych, m.in. wskutek awarii łączy internetowych czy systemu Uczestnika.
2.5. Udział w Konkursie jest bezpłatny.3. Zasady Konkursu
3.1. Do Konkursu mogą być zgłaszane tylko projekty sukienek wykonane osobiście przez Uczestnika, do których przysługują Uczestnikowi nieograniczone prawa autorskie.
3.2. Projekt sukienki powinien spełniać wymagania zgodne z profilem marki Every Nature – odzieży damskiej, eleganckiej, klasycznej, biznesowej. Sukienka powinna mieć charakter całodziennego stroju odpowiedniego na formalne spotkanie i nieoficjalne okazje.
3.3. Prace konkursowe muszą spełniać następujące wymagania techniczne:
a) Rysunek przodu sukienki
b) Rysunek tyłu sukienki
c) Informacje charakteryzujące projekt m.in. sugerowany kolor sukienki, rodzaj tkaniny
d) Krótki opis projektu.
3.4. Zgłoszenie projektu do Konkursu jest równoznaczne z oświadczeniem Uczestnika, że przysługują mu nieograniczone autorskie prawa do tych projektów i że ponosi on wszelką odpowiedzialność za złamanie tych praw.
3.5. Zgłoszenie projektów do Konkursu jest równoznaczne z udzieleniem przez Uczestnika zgody na prezentowanie zgłoszonych projektów na stronach internetowych należących do Organizatora, w tym WWW, profil Facebook, blog.

4. Rozstrzygnięcie konkursu i nagrody
4.1. Nadesłane prace konkursowe ocenia Jury powołane przez Organizatora, w skład którego wchodzą przedstawiciele Every Nature oraz Współorganizator konkursu- Vintage Girl (blogerka).
4.2. Jury wybiera pięć finałowych prac konkursowych.
4.3. Trzy zwycięskie prace zostaną wyłonione w drodze głosowania przeprowadzonego w Internecie.
4.4. Nagrody przyznane zostaną za:
a) I miejsce w konkursie
b) II miejsce w konkursie
c) III miejsce w konkursie
4.5. Nagrodami w konkursie ufundowanymi przez Organizatora są:
I miejsce – bon o wartości 150 PLN do zrealizowania w sklepie internetowym Every Nature
II miejsce – bon o wartości 100 PLN do zrealizowania w sklepie internetowym Every Nature
III miejsce – bon o wartości 50 PLN do zrealizowania w sklepie internetowym Every Nature
4.6. Nagrody w Konkursie w postaci bonu na daną kwotę nie można zamienić na inną nagrodę, ani na ekwiwalent pieniężny.
4.7. Zwycięski projekt sukienki zostanie wprowadzony do produkcji i sprzedaży w ofercie Every Nature.

5. Prawa autorskie
5.1. Uczestnik upoważnia nieodpłatnie Organizatora do korzystania w dowolnym celu w zakresie wszystkich pól eksploatacji obejmujących między innymi:
a) wprowadzenie do sprzedaży produktu wykonanego według projektu nadesłanego przez Uczestnika jako pracę konkursową.
b) wykorzystanie do celów marketingowych i/lub promocji, w tym reklamy, sponsoringu, product placement, public relations, promocji sprzedaży przez Organizatora.
c) dokonywanie opracowań projektów, w tym prawo dokonywania obróbki komputerowej oraz wprowadzania zmian i modyfikacji zdjęć.
5.2. Uczestnik wyraża zgodę na publikowanie i rozpowszechnianie następujących danych: imię, nazwisko i/lub pseudonim/Nick w celach marketingowych przez Organizatora (np. wprowadzenie sukienki do produkcji i sprzedaży, podawanie informacji o autorze/autorce projektu)
5.3. Uczestnik zrzeka się jakiegokolwiek wynagrodzenia za korzystanie ze zdjęć zgodnie z niniejszym Regulaminem, w tym w szczególności wynagrodzenia za rozpowszechnianie projektów na stronie internetowej oraz inne przypadki publicznego udostępniania projektów.

 

Konkurs Every Nature i Vintage Girl

leave a comment »

Wyniki konkursu organizowanego wspólnie przez markę Every Nature oraz blogerkę Vintage Girl są opublikowane na blogu Vintage Girl. My prezentujemy dwa zwycięskie kolaże – wykonane przez Katarzynę Chudziak oraz 20th Century Fox. Zwyciężczyniom serdecznie gratulujemy!

Marynarki na jesień

leave a comment »

Klasycznie i elegancko, czyli marynarka zamiast jesiennego swetra. Every Nature wśród 69 marynarek Avanti!

Chcesz wygrać jedną z najmodniejszych marynarek Every Nature? Konkurs organizowany wspólnie z portalem dlaLejdis nadal trwa. Zapraszamy!

Written by everynature

1 października 2010 at 13:40

Jesień w służbie vintage

leave a comment »

Jeśli lubisz wdzięk Audrey Hepburn, proste fasony sukienek z szafy Grace Kelly lub męskie koszule Marleny Dietrich, moda tej jesieni dedykowana jest właśnie Tobie. Dominującym trendem jest wyrafinowany i niezwykle kobiecy styl vintage.

Według Giorgio Armaniego prawdziwa kobiecość ujawnia się subtelnie, idealnie harmonizując się ze współczesnym stylem życia tak, by nie wyróżniać się za bardzo na jego tle. Uwielbiana przez Armaniego kobiecość zdominowała jesienne trendy tego roku, bo do współczesnej mody zawitało retro, znakomicie się w niej odnajdując. Styl vintage, reprezentowany przez lata 50. i 60., króluje wśród modowych propozycji tej jesieni. Oznacza to celebrację kobiecości i dostojności, proste kroje, satynę i koronki w stonowanej palecie barw.

Dzięki dekadzie półwiecza, kultywującej piękno kobiety, uparcie podkreślającej talię i biust, projektanci dzisiaj mogą czerpać wzory ponadczasowe: sukienek delikatnie opływających sylwetkę, kształtnych trenczy i rozkloszowanych spódnic. Lata 60. zaś to okres rewolucyjny, spychający z piedestału mocno ściągniętą w talii sukienkę o linii A na rzecz prostej, o geometrycznym kroju, znacznie skróconej jej zastępczyni oraz klasycznych żakietów i kostiumów. Moda lat 50. i 60. została sprowadzona do szykownej jesieni 2010, a styl retro przystosowany do współczesnych realiów tak, by triumfowała elegancja, kobiecość i prostota zarazem.

Napisz, czy jesteś pasjonatką mody retro? Co lubisz w modzie lat 50. i 60.? Wszystkie wypowiedzi biorą udział w losowaniu atrakcyjnej nagrody od Every Nature. Napisz, co myślisz o jesiennym vintage?

Znajdź nas na Facebooku.

Moda w stylu vintage

Wygraj najmodniejsze kreacje od Every Nature

leave a comment »

Weź udział w konkursie organizowanym wspólnie z portalem trendz.pl i wygraj najmodniejsze stroje od Every Nature! Szczegóły konkursu na stronie  http://moda.trendz.pl/wygraj-najmodniejsze-trendy-od-every-nature

Written by everynature

5 lipca 2010 at 11:26

Konkurs dla modnych blogerek

leave a comment »

Every Nature rusza z wiosennym cyklem konkursów dla autorek blogów związanych z tematyką mody.
Jeśli interesuje Cię świat fashion i najnowsze trendy, zapraszamy Cię do udziału w naszym konkursie.

KONKURS!
„Every Nature to nie tylko modna odzież dla kobiet. To styl życia, który marka proponuje każdej kobiecie.
Czy wiesz, co jest naszym credo? Czy wiesz, co Every Nature chce dać modnej elegantce i indywidualistce w biznesie? Czy wiesz, jaka jest nasza filozofia?”

Poznaj tajemnice Every Nature!!! Spisz swoje myśli. Spróbuj odkryć tożsamość naszej marki i napisz, co Every Nature może dać Tobie.

Warunek: To spisanie wniosków, sugestii i przemyśleń na temat marki Every Nature w kontekście powyższych pytań w dowolnej konwencji (krótkiego felietonu, opowiadania, listu, a nawet poematu). Oczekujemy Waszych wypowiedzi na minimum 1000 znaków (bez spacji).

Termin: Na Wasze prace czekamy do 24 maja 2010 pod adresem patrycja.skorzak@everynature.pl

Autorki 3 najbardziej trafnych, kreatywnych i oryginalnych odpowiedzi nagrodzimy koszulami, które zwyciężczynie będą mogły wybrać według własnych preferencji co do koloru, fasonu, wzoru!

Najciekawsze prace opublikujemy na naszym blogu.

ZAPRASZAMY!

Written by everynature

11 Maj 2010 at 17:07